Domů Tvorba webových stránek Seo optimalizace Ceník Linkbuilding Sociální sítě Kontakt Partnerský program

Tvorba webových stránek - verze START

Pro koho je verze START určená?

Především pro ty, kteří by chtěli mít na internetu nějakou vizitku. Nejde jim o prezentování produktů, ale hlavně o to, aby o nich lidé věděli, popřípadě aby měli kam odkázat potencionální klienty.

Verze START není určená pro ty, kteří mají širší obor podnikání. To z toho důvodu, že na jedné stránce není dobré zobrazovat více oborových témat, to z důvodů optimalizace.

Pokud tedy chcete webové stránky pro Vaši prezentaci, jen jako vizitku, verze START je právě pro Vás. Ideální například pro řemeslníky, kteří zde neuvádí ukázky svých prací. Stránky mívají většinou jen informační zaměření.

Co ve verzi START získáte?

Jednostránková prezentace je pouze informační druh webových stránek, to znamená, že máte k dispozici jednu stránku, na níž se snažíte co nejvíce představit potencionálním zákazníkům. Text by měl být poutavý a strukturovaný.

Délka textu není limitována, avšak je dobré brát v potaz, že máte k dispozici jen jednu stránku. Nikdo určitě nebude nadšený z toho, když bude muset na jedné stránce číst sáhodlouhý text, nebo ještě hůř v něm hledat nějakou informaci.

Ve verzi START získáte:

  • jednostránkovou prezentaci
  • grafický návrh stránek
  • základní SEO optimalizaci stránek
  • možnost emailového formuláře
  • možnost miniaturní online mapy

Mám zájem o webové stránky verze START, co teď?

Pokud máte zájem o tuto verzi webových stránek, stačí nás kontaktovat. Veškeré potřebné informace naleznete v sekci Kontakt.© Jiří Kapusta 2012 ǀ  Webs4you.cz - tvorba webových stránek

© Jiří Kapusta 2012 - 2017 ǀ  Webs4you.cz - tvorba webových stránek