Domů Tvorba webových stránek Seo optimalizace Ceník Linkbuilding Sociální sítě Kontakt Partnerský program

SEO optimalizace

Co je to vlastně SEO optimalizace?

SEO optimalizace, neboli Search Engine Optimization, je úprava či přizpůsobení webových stránek tak, aby byly co nejlépe vyhledatelné internetovými vyhledávači (Seznam, Google aj.).

Každý, kdo se o tvorbou webových stránek alespoň trochu zajímá, ví, že SEO optimalizace je běh na dlouhou trať. Není to totiž věc, kterou můžete udělat jednorázově. Pokud se o své stránky přestanete starat, ostatní Vás předběhnou a posunou ve vyhledávačích hluboko dolů. K našim stránkám (v jakékoli verzi) automaticky přidáváme základní SEO optimalizaci zdarma. Pokud ale chcete, aby stránky byly dohledatelné dlouhodobě, toto řešení Vám stačit nebude.

Můžete si to jednoduše představit, když zasadíte se svými sousedy strom. Když ho zasadíte do připravené půdy, přidáte kvalitní hnojivo a dobře zaléváte, stromek Vám vyroste rychleji a silněji než ten sousedův. Pokud se ale o něj poté přestanete starat, stromek Vám uschne a sousedův strom ten Váš přeroste. Každý kdo půjde okolo, automaticky se podívá na sousedův krásný strom, který se vyjímá mnohem lépe, než ten Váš uschlý.

Stejně tak je to se stránkami. Vaše webové stránky Vám sice neuschnou, ani nijak neztratí na funkčnosti, pokud se ale o ně přestanete starat, "přerostou" přes Vás konkurenční weby a ten Váš web posunou ve výsledcích hluboko dolů.

Jak tedy webové stránky kvalitně optimalizovat?

Jedna z nejsložitějších otázek ohledně internetového marketingu. Nikdy se na tuto otázku nedá přesně odpovědět, protože každý web je unikátní a každý má tedy jiné parametry a předpoklady pro optimalizaci.

Přesto jsou však definované určité zásady, které je dobré dodržovat a řídit se jimi.

Mezi tyto zásady patří:

  • výstižný titulek stránek
  • optimalizovaný zdrojový kód
  • kvalitní obsah
  • vhodně zvolená klíčová slova
  • vhodně zvolen popis stránek
  • kvalitní linkbuilding
  • kvlaitní PR články

Našim zákazníkům nabízíme dlouhodobé partnerství ohledně optimalizace. Pokud ale bude chtít zákazník plnou SEO podporu, lze si domluvit individuální plán s konkrétními podmínkami.© Jiří Kapusta 2012 ǀ  Webs4you.cz - tvorba webových stránek

© Jiří Kapusta 2012 - 2017 ǀ  Webs4you.cz - tvorba webových stránek