Domů Tvorba webových stránek Seo optimalizace Ceník Linkbuilding Sociální sítě Kontakt Partnerský program

Tvorba webových stránek - verze STANDARD

Pro koho je verze STANDARD určená?

Webové stránky typu STANDARD jsou nejrozšířenější a nejoblíbenější forma webstránek. Nestojí moc peněz a splní veškerý svůj účel. Tato verze je určena pro širokou škálu uživatelů. Pokud chcete osobní stránky a fotogalerii v jednom, je to pro Vás ideální řešení.

Podnikatelům nabízí možnost pro prezentaci své činnosti a portfolia podnikání. Hodí se pro ty, jejichž obor podnikání je zaměřený na více než jednu věc, či chtějí zákazníkům předvést něco ze svého portfolia.

Co ve verzi STANDARD získáte?

V této verzi webových stránek získáte až 6ti stránkový web. To už je dostatečný prostor pro většinu potřeb běžného menšího podnikatele. Do jednotlivých stránek můžete tak selektovat Váš širší obor podnikání.

Web je také živější a přehlednější, je-li obsah rozdělen do několika záložek. Zákazník tak může rychle operovat a najde hned to, co hledá. Nemusí složitě hledat informaci na jednostránkové prezentaci. Ve verzi STANDARD získáte:

  • vícestránkovou prezentaci (až 6 stránek)
  • grafický návrh stránek
  • základní SEO optimalizaci stránek
  • možnost fotogalerie
  • možnost emailového formuláře
  • možnost miniaturní online mapy

Mám zájem o webové stránky verze STANDARD, co teď?

Pokud máte zájem o tuto verzi webových stránek, stačí nás kontaktovat. Veškeré potřebné informace naleznete v sekci Kontakt.© Jiří Kapusta 2012 ǀ  Webs4you.cz - tvorba webových stránek

© Jiří Kapusta 2012 - 2017 ǀ  Webs4you.cz - tvorba webových stránek