Domů Tvorba webových stránek Seo optimalizace Ceník Linkbuilding Sociální sítě Kontakt Partnerský program

Analýza webových stránek

Co obnáší analýza webových stránek?

SEO Analýza webových stránek posuzuje Vaše webové stránky, z hlediska správné optimalizace. Hledá chyby ve zdrojovém kódu, v obsahu a v ostatních sférách.

Klíčová slova
Posuzuje správný výběr klíčových slov, protože ikdyž jste na dané klíčové slovo první ve vyhledávačích, neznamená to vždy úspěch, potencionální zisk už vůbec ne. Pokud má dané slovo, či fráze mizivou vyhledávatelnost, je Vám to prakticky k ničemu. Na tomto způsobu rýžuje spousta neloajálních "web tvůrců". Nabídnou Vám přední pozice ve vyhledávačích, ovšem na frázi, kterou do vyhledávače nikdo nezadává. Poté je to velmi snadná úloha a pro dané rádoby odborníky velmi snadno vydělané peníze. Vám to ale žádný užitek ve skutečnosti nepřinese.

Informace pro roboty vyhledávačů
Analýza se zabývá i stavem stránek z hlediska nastavení pro přístupy robotům předních vyhledávačů. Dále posuzuje správnost a aktuálnost souboru Sitemap.xml, který zobrazuje strukturu Vašich stránek.

Pozice a zakázané postupy
Analýza webových stránek dále zkoumá jejich pozici na dané klíčové slova/fráze a vyhledává nesprávné syntaxe zdrojového kódu. Někdy jsou na stránkách k vidění zakázané metody SEO optimalizace. Ty je potřeba odstranit, protože ve většině případech vedou k banu stránek. Příkladem je třeba skrytý odstavec s klíčovými slovy.© Jiří Kapusta 2012 ǀ  Webs4you.cz - tvorba webových stránek

© Jiří Kapusta 2012 - 2017 ǀ  Webs4you.cz - tvorba webových stránek