Domů Tvorba webových stránek Seo optimalizace Ceník Linkbuilding Sociální sítě Kontakt Partnerský program

Klíčová slova

Jak správně vybrat klíčová slova?

Klíčová slova už dnes nehrají tak zásadní roli jako kdysi, nicméně je dobré je mít uvedené a dodržovat určité pravidla pro správný výběr slov.

Klíčová slova by měla vystihovat obsah Vašeho webu. Je ovšem třeba dbát na to, aby tato slova nebyla moc obecná. Čím specifičtější klíčová slova či fráze, tím lépe pro Vás. Pokud máte stránky s prodejem speciálních silikonových tlačítek pro telefony, určitě Vám nepomůře klíčové slovo "tlačítka". Takových slov je totiž na internetu miliardy a hlavně nejen ve spojení s telefony. Proto je třeba klíčové slovo, frázi co nejvíce konkretizovat.

Jak už jsem uvedl v článku Analýza stránek, vyskytuje se na internetu mnoho podvodníků, kteří slibují za nemalé peníze první místo ve vyhledávačích. Ovšem už Vám nesdělí, na jakou frázi, či na jaké klíčové slovo. Poté totiž optimalizují Váš web na takové slovo, které prakticky nikdo nevyhledává. Vám to nic nepřinese a podvodník si tak dobře a snadno "namastí kapsu".

S výběrem správných klíčových slov Vám rádi pomůžeme. Stejně tak Vám můžeme zjistit denní (týdenní) vyhledávanost toho daného klíčového slov.© Jiří Kapusta 2012 ǀ  Webs4you.cz - tvorba webových stránek

© Jiří Kapusta 2012 - 2017 ǀ  Webs4you.cz - tvorba webových stránek