Domů Tvorba webových stránek Seo optimalizace Ceník Linkbuilding Sociální sítě Kontakt Partnerský program

PR články

Co jsou to PR články?

PR články jsou velmi silnou součástí linkbuildingu. Jde o to, že napíšete článek, do kterého zakomponujete zpětné odkazy na Vaši doménu. Čtenář, který takový článek čte, uvidí v článku odkaz a velmi často na něj klikne. Psaní PR článků je to velmi mocný prvek v SEO optimalizaci.

Jak psát PR články?

Pokud se Váš web zabývá výrobou psích granulí, nemá samozřejmě cenu psát PR článek o krásných plážích kdesi u moře. I když čtenář na daný odkaz v textu klikne, nemá ve skutečnosti zájem o psí granule, když si čte o plážích, takže stránky zase rychle opustí a Vám to nepřinese žádný hlubší užitek.

Proto je hlavně potřeba psát tématické PR články. To už samo o sobě zvyšuje pravděpodobnost potencionálního návštěvníka.

Najdou se na internetu i takoví, kteří Vám nabízejí vložení PR článku na 50 stránek. To je ovšem nesmysl. Jakmile vložíte jeden PR článek na více webů, ztratí tím článek na významu. Vyhledávače ho zaregistrují jednou, a zbytek bere jako duplicitu. Proto je potřeba psát jeden unikátní článek na jednu stránku.© Jiří Kapusta 2012 ǀ  Webs4you.cz - tvorba webových stránek

© Jiří Kapusta 2012 - 2017 ǀ  Webs4you.cz - tvorba webových stránek